وصل گرام

وصل گرام یکی از زیر مجموعه های شرکت وصل کلیک ایرانیان است که در حوزه اینستاگرام فعالیت می کند. وصل گرام بهترین گزینه برای پیشرفت پیج اینستاگرام و افزایش تعداد فالوور واقعی به صورت علمی و عملی است. خدمات وصل گرام شامل موارد زیر می باشد.

تعرفه پکیج اینستاگرام

هویت بصری پیج

طراحی قالب پست و استوری (layout) بر اساس تم، رنگ و فونت سازمانی پیج طراحی میشود و در پیج شما قرار می گیرد. نمونه کار های طراحی شده در وصل گرام را ببینید: 

تولید محتوای اختصاصی

اگر نیاز به تولید محتوای منحصر به فرد (unique) برای پیجتون دارید قطعا وصل گرام بهترین گزینه است. وصل گرام با داشتن تیم تولید محتوای (عکس، فیلم، کپشن و هشتگ گذاری) حرفه ای انجام این کار را برایتان ساده (مثل آب خوردن) کرده است.

تولید محتوا های شامل امکانات زیر است:

  • طراحی پست اختصاصی
  • طراحی پست استوری اختصاصی
  • ارائه تقویم محتوایی مناسب با پیج و مخاطب 
  • طراحی و ارائه هایلایت
وکتور تولید محتوا

پروموت

پروموت (promote) در لغت به معنای شناساندن، رواج دادن است. ما در شرکت وصل کلیک کمپین های پروموت را در پیج های تخصصی و عمومی مناسب کسب و کار اجرا میکنیم. پروموت یکی از تاثیرگزار ترین روش ها برای جذب فالوور و مشتری است.

ویژگی های پروموت:

  • دسترسی به مشتریان بالقوه و بکر
    همانطور که پیش تر نیز گفتیم بیش از 1 میلیارد کاربر در اینستاگرام حضور دارند که دست کم یک بار در روز در این شبکه اجتماعی فعالیت می کنند. تعداد بسیاری از این افراد نیز خریدهای خود را از طریق همین پلتفرم انجام می دهند.با این حساب اگر کسب و کار شما در اینستاگرام حضور نداشته باشد، فرصت های بسیار خوبی برای دسترسی به تعداد زیادی مشتری بالقوه و جدید را از دست خواهید داد. نیمی از این کاربران فعال، روزانه از صفحه های کسب و کار بازدید می کنند، اگر شما در بین این صفحات نباشید یعنی 50 درصد شانس دیده شدن را از دست داده اید.
  • بالا بردن نرخ تعامل کاربران و مشتریان
    بررسی ها نشان می دهد نرخ تعامل کاربران و مشتریان در اینستاگرام بسیار بیشتر از سایر شبکه های اجتماعی است. البته مهمترین نکته در اینستاگرام که نرخ تعامل را بالا می برد کیفیت بالای تصاویر و جذابیت بصری عکس ها و ویدئوهاست.
وکتور پروموت

تماس با ما

اطلاعات خود را در فرم زیر وارد نمایید. کارشناسان وصل کلیک در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

تهران – خیابان میرداماد – پلاک 1000