مجموعه زیبایی نانا

مجموعه زیبایی نانا
مجموعه زیبایی نانا
مجموعه زیبایی نانا
مجموعه زیبایی نانا
مجموعه زیبایی نانا
مجموعه زیبایی نانا
مجموعه زیبایی نانا

در سال 1387 در  میدان ملت، واقع در منطقه شرق تهران، سالن اپیلاسیون نانا شروع به کار کرد.  این سالن خدمات را  به مشتریان به نحو احسن ارائه داد.  همین موضوع باعث شد تا روز به روز سالن گسترده و تمام خدمات مربوط به آرایشی به صورت یک‌جا انجام شود. در صورتی که به سالن نانا شعبه میدان ملت مراجعه کنید، حتماً به تمیزی سالن پی خواهید برد.

این سالن با مدیریت قوی خود توانسته، خیلی سریع در تمام مناطق تهران شعبه ایجاد کند، به طوری که در همسایگی شما قرار گیرد. در سالن نانا خدمات ناخن، مو و آرایش دائم با پرسنلی حرفه‌ای و باتجربه انجام می‌شود. این سالن برای راحتی مشتریان خود، به صورت یک‌سره از ساعت 9 الی 19 باز است.

در سالن نانا شعبه میدان ملت، خدمات با مواد آرایشی عالی و درجه یک انجام می‌شود. در صورتی که به این شعبه مراجعه داشته باشید، متوجه خواهید شد،  پرسنلی که در این سالن مشغول به کار هستند، سعی می‌کنند تا در کمترین زمان ممکن، به روزترین متد آرایشی را آموزش و مدرک مربوط به رشته خود را دریافت کنند. در سالن نانا شعبه مورد نظر، تمامی خدمات بنا به سلیقه مشتری انجام می‌شود.

لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.