وکیل مسعود اسلامی مهر

در

درباره وکیل مسعود اسلامی مهر

مسعود اسلامی مهر، وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 22 سال سابقه در زمینه وکالت حقوقی و کیفری، یک نقطه عطف در عرصه حقوق است. ایشان به عنوان رییس موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا به فعالیت پرداخته و نشان از تخصص و تجربه‌ی گسترده در این زمینه دارند. مسعود اسلامی مهر در دعاوی ملکی و سرقفلی به عنوان یک متخصص شناخته می‌شود و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و موفق در حوزه حقوق، در تهران شناخته می‌شود. با تمرکز بر دعاوی ملکی، ایشان توانسته‌اند با دقت و تدبیر، به عنوان یکی از وکلای معتبر در این حوزه به شهرت دست یابند. این سابقه حرفه‌ای و تخصص وی در دعاوی حقوقی و کیفری نشانگر توانمندی و تعهد وی به ارائه خدمات حقوقی با کیفیت است.

ویژگی مهم دیگر اسلامی مهر، فعالیت گسترده در شرکت‌های خصوصی است. ایشان نه تنها در زمینه‌های حقوقی و کیفری، بلکه در امور ملکی و سرقفلی نیز با شرکت‌های مختلف همکاری داشته‌اند. این نشان از اعتبار و تاثیرگذاری اسلامی مهر در حل و فصل مسائل حقوقی مختلف دارد.

از آنجا که ایشان به عنوان یکی از وکلای باسابقه و مجرب در تهران شناخته می‌شود، امکان دارد که در دعاوی حساس و پیچیده نیز نقش اساسی داشته باشند و در مواردی که نیاز به تجربه و دانش عمیق در حقوق داریم، اسلامی مهر یکی از گزینه‌های معتبر باشد.

از دیگر خدمات اسلامی مهر:

  • وکالت در کلیه امور حقوقی و کیفری
  • وکالت و مشاوره در دعاوی شرکت های تجاری داخلی و خارجی و تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
  • وکالت در دعاوی خانواده شامل طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، حضانت
  • وکالت در دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، مواد مخدر، سرقت، قتل، پولشویی، قاچاق کالا و ارز، جرائم رایانه ای، جعل اسناد و مشروبات الکلی
  • داوری در دعاوی ملکی و اختلافات قراردادی بین اشخاص حقیقی و نیز شرکت های تجاری و همچنین نظر به وجود داوری به عنوان یکی از مراجع رسیدگی کننده در زمینه حل و فصل اختلافات و ایجاد صلح و سازش فی مابین اشخاص در اختلافات ملکی و قراردادی و در جرائم قابل گذشت خواه در دادگاه طرح شده یا نشده و در هر مرحله ای از رسیدگی که باشد.
وکیل مسعود اسلامی مهر

آدرس

تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، خیابان دامغانی (یازدهم)، ساختمان 38، طبقه همکف، واحد2

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شنبه
09:00 تا 20:00
یکشنبه
09:00 تا 20:00
دوشنبه
09:00 تا 20:00
سه شنبه
09:00 تا 20:00
چهارشنبه
09:00 تا 20:00
پنج شنبه
09:00 تا 20:00
جمعه
تعطیل
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.