دکتر فرخ کامران خواجوی

در

درباره دکتر فرخ کامران خواجوی

دکتر فرخ کامران خواجوی

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

دکتر فرخ کامران خواجوی، متولد سال 1353 تهران، دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی و بورد تخصصی جراحی عمومی است و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و همچنین انجمن بین المللی جراحی پلاستی ( ISAPS ) می باشد.
ایشان پس از طی دوران پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره جراحی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1387 با کسب رتبه سوم در امتحان جامع کشوری، بورد جراحی عمومی گرفته و درسال 1388 دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک را در دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی حضرت فاطمه (س) تهران آغاز کرد و در سال 1391 با کسب رتبه هفتم در امتحان جامع بورد فوق تخصصی مدرک بورد فوق تخصصی خود را در جراحی پلاستیک اخذ کرد.
در دوران آموزش فوق تخصصی، ایشان این فرصت را داشته تا درکنار بهترین اساتید جراحی پلاستیک ایران و جهان و در بهترین مراکز آموزشی و درمانی جراحی پلاستیک و زیبایی ایران، بیمارستان حضرت فاطمه (س) و مراکز خصوصی تهران و کنگره های علمی بین المللی و داخلی آموزش ببیند. ایشان در این مدت بیش از 3000 عمل متنوع و پیچیده را انجام داده است.
دکتر کامران خواجوی این روحیه آموزشی و میل به پیشرفت را پس از دوران آموزشی حفظ کرده و پس از آن تا کنون با شرکت در سمینارهای داخلی و بین المللی، کارگاههای آموزشی و مطالعه مستمر سعی کرده خود را در این زمینه به روز نگه دارد و پا به پای پیشرفت بین المللی در این رشته پیچیده و متنوع حرکت کند. ایشان پس از اخذ بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در بیمارستانهای آموزشی درمانی و بخش خصوصی بیش از 4000 عمل و پراسیجر جراحی موفق داشته است.
در حال حاضر تنها در بخش خصوصی به صورت فوق تخصصی دراعمال جراحی صورت مانند رینوپلاستی اولیه و ثانویه و ترمیمی، لیفت صورت، لیفت آندوسکوپی صورت، پیشانی و ابرو، بلفاروپلاستی (پلک)، لیفت و ساکشن گردن، تزریق چربی و فیلرهای صورت و کلیه اعمال پیکر تراشی مانند لیپوماتیک، ساکشن، ابدومینوپلاستی (زیبایی شکم)، ماموپلاستی (زیبایی و لیفت پستان) پروتز و یا تزریق چربی پستان، پروتز و تزریق چربی باسن، بازسازی پستان پس از جراحی کانسر، و تزریق چربی در نواحی مختلف بدن و دیگر اعمال جوان سازی صورت و لیزر تراپی مشغول به فعالیت میباشند.
ایشان با انجام دقیق معاینات و آزمایشات و گرافی های قبل از عمل یک بررسی کامل و دقیق انجام می دهد تا از نیاز به عمل مطمئن شده و بهترین روش را انتخاب کند تا عمل انجام شده کمترین ریسک و بهترین نتیجه را برای مراجعه کننده داشته باشد.

دکتر فرخ کامران خواجوی

آدرس

گلستان- گرگان- خیابان ولیعصر(شالیکوبی)- عدالت بیست و دوم – نبش خرداد یکم – ساختمان پزشکان سرو – طبقه 4 -واحد 14

ساعات کاری

شنبه
تعطیل
یکشنبه
تعطیل
دوشنبه
تعطیل
سه شنبه
تعطیل
چهارشنبه
تعطیل
پنج شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.