درمان فیستول با لیزر در مشهد

در
درمان فیستول با لیزر در مشهد

درباره درمان فیستول با لیزر در مشهد

درمان فیستول با لیزر در مشهد

فیستول یکی از مشکلات شایع در سیستم گوارشی است که معمولاً نیاز به درمان دارد. درمان فیستول ها به دو دسته ی عملی و غیر عملی تقسیم میشود. در روشهای غیرعملی از روشهای دارویی و تغییرات در رژیم غذایی استفاده میشود. اما در بیشتر موارد استفاده از روش های عملی لازم است که در آنها فیستول به صورت جراحی درمان میشود. در روشهای جراحی از روشهای قدیمی مانند عمل باز و بسته و مارپیچی استفاده میشود.

اما با پیشرفت تکنولوژی در علم پزشکی، روشهای جدیدی برای درمان فیستول به کار گرفته میشود. یکی از این روشها استفاده از لیزر است. در این روش، با استفاده از یک پروب ویژه، فیستول بدون نیاز به برش با مواد تیز و بی حسی موضعی درمان میشود. با استفاده از این روش بیماران از درد و صدمات کمتری نسبت به روش های قدیمی برخوردار میشوند و زمان بازگشت به فعالیت های روزمره نیز کوتاه تر میشود.

مقایسه روش لیزر با روشهای قدیمی نشان میدهد که استفاده از لیزر برای درمان فیستول باعث کاهش درد و صدمات به بافت های پیرامونی فیستول، سرعت بیشتر در درمان و کوتاه شدن زمان بازگشت به فعالیت های روزمره میشود. بنابراین استفاده از روش لیزر برای درمان فیستول به عنوان یک روش موثر و پیشرفته مورد توجه پزشکان و بیماران قرار گرفته است. جهت خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

درمان فیستول با لیزر در مشهد

آدرس

مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۸، پلاک ۱ (ساختمان پلاتینیوم)، طبقه هفتم واحد 26

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شنبه
تعطیل
یکشنبه
تعطیل
دوشنبه
تعطیل
سه شنبه
تعطیل
چهارشنبه
تعطیل
پنج شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.