درمان آبسه مقعدی با لیزر در کلینیک آفتابگردان

در
درمان آبسه مقعدی با لیزر در کلینیک آفتابگردان

درباره درمان آبسه مقعدی با لیزر در کلینیک آفتابگردان

آبسه مقعدی یکی از مشکلات پزشکی شایعی است که میتواند برای بسیاری از افراد ناخوشایند و دردناک باشد. درمان آبسه مقعدی میتواند باعث آسایش و رفع درد و ناراحتی های مربوط به این بیماری شود. در این متن با بهره گیری از تخصص متخصصین و پزشکان ما در شعبه های تهران و مشهد کلینیک آفتابگردان، شما با روشهای درمان آبسه مقعدی آشنا خواهید شد:

درمان آبسه مقعدی با توجه به شدت و علت آن متفاوت است. در صورتی که آبسه مقعدی به دلیل بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی عروقی، دیابت، سرطان یا بیماریهای التهابی مانند آئوتیس سندرم روده تحریک پذیر یا بیماریهای التهابی روده باشد، لازم است که بیمار به صورت همزمان با درمان آبسه مقعدی درمان و مدیریت بیماری اصلی را نیز انجام دهد.

اگر آبسه مقعدی به دلیل یبوست اسهال تحمل نامناسب غذاهای چرب و ناسالم، نشستن طولانی در توالت یا اشتباه در تمیز کردن منطقه آنال باشد. تغییر در رفتارهای روزمره و درمان خانگی به عنوان یک راهکار اولیه درمان آبسه مقعدی میتواند مفید باشد، به عنوان مثال: مصرف غذاهای حاوی فیبر، مصرف آب کافی، اجتناب از مصرف غذاهای چرب، مصرف مواد شبه دارویی مانند لاکتولوز و استفاده از دستمال مرطوب در زمان تمیز کردن منطقه آنال، میتواند بهبود نسبی را در آبسه مقعدی ایجاد کند.

در موارد شدیدتر آبسه مقعدی درمان با داروها، جراحی یا ترکیبی از این دو میتواند لازم باشد. درمان با داروها شامل مصرف کرم های ضدالتهابی، کرم های ضد باکتری، کرمهای آرامبخش و داروهای تسکین درد مانند ایبوپروفن و پاراستامول است، که با تجویز پزشک به بهبود یا عدم پیشرفت آبسه کمک می کند. در صورتی که درمان با داروها موثر نبود، جراحی به عنوان یک راهکار درمانی دیگر انتخاب میشود.

در جراحی آبسه مقعدی برشی کوچک در ناحیه مقعد ایجاد میشود و با حذف بافت های پوستی اضافی، خونریزی و جمع شدن پوست آبسه مقعدی رفع میشود. این جراحی معمولاً با استفاده از بیهوشی موضعی یا کلی با استفاده از داروهای آرامبخش انجام میشود.

جهت خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

درمان آبسه مقعدی با لیزر در کلینیک آفتابگردان

آدرس

مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۸، پلاک ۱ (ساختمان پلاتینیوم)، طبقه هفتم واحد 26

ساعات کاری

شنبه
تعطیل
یکشنبه
تعطیل
دوشنبه
تعطیل
سه شنبه
تعطیل
چهارشنبه
تعطیل
پنج شنبه
تعطیل
جمعه
تعطیل
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.