فروشگاه سروی زاده

در

درباره فروشگاه سروی زاده

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده  که برای صرفه‌جویی در وقت خود، به دنبال خرید  مواد غذایی به صورت یک‌جا باشید. اما باید گفت که خرید یک‌جا نه تنها در وقت، بلکه در هزینه شما نیز صرفه‌جویی لازم را خواهد داشت. پس ما شما را با فروشگاه مواد غذایی سروی‌زاده آشنا می‌کنیم. در این فروشگاه برخی از مواد غذایی به شرح زیر ارائه می‌شود:

  • انواع برنج پاکستانی، ایرانی و هندی
  • انواع حبوبات مانند لوبیا، عدس، لپه و یا غیره
  • انواع ماکارونی شکل‌دار، ساده و لازانیا
  • انواع نوشیدنی مانند نوشابه، آب‌میوه، دلستر و غیره

در فروشگاه مواد غذایی سروی‌زاده، محصولات به طور تازه و با تاریخ مصرف مدت‌دار عرضه می‌شود. در صورتی که مشتری، قصد خرید مواد غذایی باز را داشته باشد. سروی‌زاده سعی کرده تا مواد غذایی باکیفیت و درجه یک را عرضه کند. همچنین این موضوع در مورد مواد غذایی بسته‌بندی نیز صدق می‌کند. چنان‌چه مشتری خواستار خرید مواد غذایی بسته‌بندی باشد، از برندهای معتبر تهیه شده است. این فروشگاه سال‌ها تجربه فروش در زمینه مواد غذایی را دارد. همین مورد باعث شده تا مواد غذایی را به طور مستقیم و غیره واسطه، تهیه و  به فروش رساند که به قیمت ارزان و مناسب کمک زیادی کرده است.

فروشگاه سروی زاده

آدرس

تهران، منطقه 12، محله بازار، 15 خرداد، بازار بزرگ تهران، پله نوروزخان، کوچه معظم الدوله، پلاک 50

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شنبه
10:00 تا 20:00
یکشنبه
10:00 تا 20:00
دوشنبه
10:00 تا 20:00
سه شنبه
10:00 تا 20:00
چهارشنبه
10:00 تا 20:00
پنج شنبه
10:00 تا 18:00
جمعه
تعطیل
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.