درباره بنکداری نوروزی

لیست بهترین  عمده  فروشی‌‌های برنج، وبنکداران تهران و ایران

جهت مشاده لیست بنکداران و برنج فروشان عمده در تهران کلیک کنید.

نوروزی، بنکداری که فعالیت خود را سال‌ها پیش آغاز کرده  و از همان ابتدا به قیمت اهمیت زیادی داده است. پس همین مورد باعث شده تا در هر گوشه از کشور، مشتریان زیادی را جذب خود کند. اما برای خریداران نه تنها قیمت، بلکه تنوع و تازگی مواد غذایی نیز بسیار مهم است.  بنکداری نورزی این نکته را به خوبی درک کرده و تمام محصولات خود را در مکانی نگه‌داری می‌کند که  دچار کهنگی و ماندگی نشوند. علاوه بر آن‌که  بنکداری نوروزی جهت رفاه حال مشتریان خود،  خدمات را به دو صورت حضوری و تلفنی ارائه می‌دهد. این بدین معنا است که مشتری‌های شهرستان جهت خرید، نیازی نیست به بنکداری مراجعه کنند. آن‌ها تنها سفارشات خود را انجام داده و نورزی با بسته‌بندی و در کمترین زمان ممکن، ارسال را انجام می‌دهد. در بنکداری نورزی تمام محصولات غذایی مانند برنج، حبوبات، ماکارونی، انواع نوشیدنی‌ها و غیره با تنوع زیاد عرضه می‌شود. نوروزی، فروش مواد غذایی درجه یک و باکیفیت را انجام می‌دهد تا مشتری رضایت کامل داشته باشد. لازم به ذکر است، در صورتی که خریدار محصولات غذایی کیلویی و باز را انتخاب کند. این بنکداری از وزنه دیجیتالی استفاده می‌کند تا کوچک‌ترین خطایی در وزن محصولات مواد غذایی، صورت نگیرد.

 

برای خرید برنج ایرانی باید به مراکز معتبر مراجعه کرد. لذا در سایت وصل کلیک ما بهترین مراکز برنج فروشی و بنکدای در تهران را به همرا آدرس ، ساعت کاری ، شماره تماس و لوکیشن همراه با آدرس برنج فروشان و بنکداران را جهت اطلاع مخاطبین به نمایش گذاشته ایم.

بنکداری نوروزی

آدرس

شهرک غرب، ایوانک، مجتمع گل افشان

اطلاعات تماس

ساعات کاری

شنبه
10:00 تا 20:00
یکشنبه
10:00 تا 20:00
دوشنبه
10:00 تا 20:00
سه شنبه
10:00 تا 20:00
چهارشنبه
10:00 تا 20:00
پنج شنبه
10:00 تا 20:00
جمعه
تعطیل
لوگو پرگار وب
طراحی سایت و سئو سایت توسط پرگار وب

باریخت مرجع زیبایی و سلامت بانوان ایران است. برای مشاهده انواع روتین پوستی و همچنین مشاهده بهترین سالن ها و مراکز زیبایی و همچنین مطالب آموزشی زیبایی و آرایشی و بهداشتی به باریخت مراجعه کنید.